FANDOM


Jauskitės kaip namieEdit

Sveiki atvykę į Laisvojo Dancigo miesto pirmąją ir nepakartojamą žinių sankaupą pasauliniame kompiuterių tinkle.

Rotschreck.NETEdit

Čia yra wiki, skirtas Danzig: the Requiem kampanijos žaidėjams dalintis surinkta informacija ir turėti kur pasižiūrėti, kai pasimiršta. Veikėjai Eidetic Memory turi, žaidėjai ne. Kol kas numatytos kategorijos yra veikėjai, kovenantai ir įvykiai. Tikriausiai norėsis aprašyti ir kai kurias vietas ar daiktus, bet atskirų kategorijų gal nekursim.

Pagal idėją, čia esanti informacija yra prieinama visiems žaidėjams ir jų veikėjams (kas nori išsidirbinėti su sąlygomis "tik coterie nariams", tas tegu ir rašo). Dauguma NPC, skaitydami šituos žodžius, meta Rotschreck metimą (ar kokį kitą atitinkamą), todėl wiki skaityti negali. Žodžiu, čia yra tai, ką meistrė ar žaidėjai pasako žaidimo metu ar apie jį.

Meistrės žodis: stengsiuosi per daug nesikišti, bet gramatines ir nedideles faktines klaidas taisysiu (nebent jūsų veikėjai buvo specialiai suklaidinti, apgauti ir pan.). Jei labai labai netingėsiu, kartais įmesiu ir sesijų santraukas, kai turėsiu laiko parašyti. Dar kartais įmesiu kvailų pokštų, NPC portretų, paslėptų XP taškų ir kitokių nesąmonių.

Latest activityEdit

Zemelapis

Didelis žemėlapis; didesnis kabo ant sienos.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.